DLA LEKARZA

Rozwój technologii w stomatologii pociąga za sobą konieczność poznawania nowych możliwości terapeutycznych i materiałów. Często wiąże się z modyfikacją znanych i lubianych przez Państwa protokołów zabiegowych. W tym procesie nieocenioną pomocą służą Państwu w naszym Centrum wykwalifikowani technicy dentystyczni, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące właściwości materiałów, zastosowania technologii w konkretnym przypadku klinicznym i rozwieją wątpliwości dotyczące przebiegu współpracy, zarówno w formie analogowej – tradycyjnej, jak i w cyfrowym “workflow”.

Niezależnie od tego, czy w Państwa klinice nacisk położony jest na jedną, czy wiele specjalizacji, w wellCAMdent zapewniamy kompleksową obsługę w pełnym zakresie możliwości nowoczesnej protetyki stomatologicznej. Dodatkową zaletą naszej współpracy jest dla Państwa ograniczenie kosztów i logistyki.

CO OFERUJEMY?

Nasza oferta dla lekarzy dentystów obejmuje m.in.:

  • protezy szkieletowe SLM, CoCr
  • modele dentystyczne struktur kości drukowane 3D
  • modele protetyczne i ortodontyczne drukowane 3D
  • szablony chirurgiczne i implantologiczne
  • suprastruktury oraz belki CoCr i Ti
  • łączniki implantologiczne
  • minimalnie inwazyjne licówki  ceramiczne
  • licowanie prac ceramicznych lub pełnoceramicznych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W celu uzyskania pełnej oferty zapraszamy do kontaktu.

Milena Podczaska

koordynator

INFORMACJE DODATKOWE

Dostawa

Prace odbierane i dostarczane są na terenie całego kraju przez firmy kurierskie DHL i DPD. Na wyraźne życzenie Klienta możemy wysłać pracę inną firmą kurierską (nie mamy wtedy jednak możliwości monitorowania takiej przesyłki).

Odbiór osobisty

Odbiór pracy z gabinetu tego samego dnia prosimy zgłaszać najpóźniej do godz 13:00.

UWAGA

Jeżeli współpracują Państwo z jednym, ulubionym laboratorium protetycznym, a jego możliwości nie pozwalają na ten moment na wykonywanie prac na podbudowach metalowych SLM i cyrkonowych, zapraszamy do poinformowania laboratorium o możliwości rozszerzenia współpracy.
WellCAMdent tworzy bowiem najwyższej jakości półprodukty na zamówienie techników, którzy następnie we własnym zakresie wykańczają pracę według Państwa wytycznych.

Potrzebujesz uzupełnień protetycznych?

Skontaktuj się z nami. Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektu.