ZamawiamPorozmawiajmy >
Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem ważnym od 10.04.2024

Technologia

DMG MORI Ultrasonic 20 linear 5-Axis-Champion

Kompaktowa, precyzyjna obrabiarka, zapewniająca niezawodność procesu z przyspieszeniem > 2 g i prędkością obrotową wrzeciona do 60 000 obr./min

Maks. przesuwy w osi X – 200 mm
Maks. przesuwy w osi Y – 220 mm
Maks. przesuwy w osi Z – 280 mm

Maks. obciążenie stołu – 15 kg
Średnica stołu – 250 mm

TORNOS EVODECO 16/10

Najwyższej klasy automat tokarski typu szwajcarskiego wykorzystywany do toczenia i frezowania mikro detali.

Maszyny zapewniają utrzymanie ścisłych tolerancji, wysoką powtarzalność na najwyższym światowym poziomie.

Vision Engineering DRV-Z1

Vision Engineering DRV-Z1 jest kompletnie nowym rozwiązaniem w manualnej inspekcji optycznej. Stereoskopowy, cyfrowy obraz 3D jest rzutowany na wklęsłe zwierciadło w czasie rzeczywistym, z zachowaniem doskonałej głębi ostrości. 

DRV-Z1 pracuje w rozdzielczości full HD oraz posiada zoom pozwalający na powiększenie obrazu w zakresie 6 – 186x.

Doskonale odwzorowana głębia ostrości wspiera wszelkie operacje, które użytkownik będzie wykonywał na płytce z komponentami. Ergonomiczne rozmieszczenie pokręteł do regulacji w mikroskopie DRV-Z1, wyjątkowo prosta obsługa, wygodna dla użytkownika pozycja do pracy to tylko nieliczne zalety urządzenia.

DMG MORI LASERTEC 12

Najnowsza maszyna do SLM firmy DMG MORI. Posiada wysoce precyzyjną ogniskową lasera wynoszącą 35 µm. Zastosowanie dodatkowych filtrów, polepszenie  w znacznym stopniu przepływu gazu oraz zmiana systemu usuwania brudnego i podawania czystego proszku pozwala osiągnąć perfekcyjną jakość wytwarzanych elementów. Dzięgi systemowi rePLUG możliwa jest szybka i bezpieczna wymiana materiału.  Tak jak Realizer SLM 100 oraz DMG MORI SLM 125, maszyna ta posiada pole robocze o wymiarach 125mm x 125mm, umożliwiając umieszczenie ok 140 pkt podczas jednego cyklu.

Drukarka 3D ProJet MJP 2500


ProJet® MJP 2500 Series to połączenie profesjonalnej jakości, przystępnej ceny i niewielkiego rozmiaru. Drukarka pozwala na precyzyjny druk modeli w wysokiej jakości i o dużej trwałości oraz giętkości.

  • Najnowsza drukarka 3D ProJet® MJP 2500 Series.
  • Precyzyjne i dokładne modele 3D z tworzywa sztucznego twardego lub z dodatkiem elastomeru.
  • Najwyższa jakość, dokładność oraz gładka powierzchnia modeli 3D to ogromna zaleta wszystkich drukarek z serii ProJet.
  • Maksymalna wydajność i funkcjonalność, automatyczny proces drukowania 3D, najnowocześniejsze oprogramowanie i nowoczesny design urządzenia to same zalety drukarek 3D firmy 3D Systems.
  • Nowe materiały z dodatkiem elastomerów pozwalają na drukowanie modeli giętkich o gładkiej powierzchni bez widocznych warstw nakładanego materiału, nowością jest również materiał bezbarwny.

ARBURG ALLROUNDER 470E GOLDEN ELECTRIC

Nowoczesna wtryskarka przeznaczona do produkcji elementów z tworzywa sztucznego.
Innowacyjna technika napędu sprawia, że wtryskarki o sile zwierania w zakresie od 350 do 6500 kN są niezawodne i ekonomiczne. Powtarzalność i jakość części dzięki bezluzowej, bezpośrednio działającej śrubie pociągowej.
Dzięki zastosowaniu napędu serwoelektrycznego chłodzonego cieczą wtryskarka posiada niski poziom emisji.

CORiTEC 350i PRO

To 5-osiowa frezarka dentystyczna stworzona od podstaw z myślą o obróbce materiałów takich jak cyrkon i PMMA oraz twardych stopów metalu, CoCr oraz Tytanu.
Zintegrowany w urządzeniu system obróbki na mokro umożliwia także szlifowanie ceramiki szklanej. W pełni zautomatyzowany magazyn narzędziowy mieści 20 sztuk narzędzi niezbędnych do obróbki pełnej gamy materiałów.

DMG MORI SLM 125 i 100

DMG MORI REALIZER SLM 100 to przemysłowa drukarka 3D. Wykorzystuje technologię druku 3D Selective Laser Melting (SLM). Technologia SLM topi proszki metali za pomocą silnej wiązki laserowej. Po utworzeniu warstwy litego metalu płyta zawierająca wydruk 3D jest opuszczana, a na wierzch nakładany jest proszek. Synteryzacja laserem zostaje wznowiona dla nowej warstwy. Warstwa po warstwie obiekt jest drukowany w trójwymiarze, aż do ukończenia.

DMG MORI REALIZER SLM 125

Nowsza generacja maszyny Realizer SLM. Pozwala na szybki wydruk konstrukcji koron, mostów oraz protez szkieletowych ze stopów kobaltowo – chromowych przy zachowaniu 100-procentowej pasywności oraz szczelności.  To pierwsza maszyna SLM, która posiada zintegrowany system przesiewania proszku.

Rozwijaj gabinet
z WCDletter

i regularnie otrzymuj wskazówki dotyczące upraszczania codzienności w gabinecie dentystycznym.

TECHNODENT SP. Z O.O.
ul. Jana Kilińskiego 4, 99-100 Łęczyca, KRS: 000103279, REGON: 525192496, NIP: 5070100519
menucross-circlearrow-down-circle